Collection: Products

203 products
  • Alfafa Sprouts 4 oz
    Regular price
    $1.85
    Sale price
    $1.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Milk 1/2 Gallon
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Milk VANILLA 1/2 Gallon
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cider- Gallon
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- Fuji (Each)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- Gala (Each)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- Golden Delicious (Each)
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- Granny Smith (Each)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- Honey Crisp (Each)
    Regular price
    $1.25
    Sale price
    $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples- Red Delicious (Each)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Artichokes (Each)
    Regular price
    $2.65
    Sale price
    $2.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Arugula (Baby) Case
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asiago Shredded 3 LB
    Regular price
    $24.24
    Sale price
    $24.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus - 1 LB
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado (Each)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana 1 Bunch
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Plantains - 1 LB
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basil Herbs 1 LB
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basil Herbs 4 oz
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bay Leaf Herbs 4 oz
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bean Sprouts- 1 LB
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets - Gold 1 LB
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets - Red 1 LB
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets - Striped Chioggia 1 LB
    Regular price
    $1.75
    Sale price
    $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries 6 oz
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blood Oranges (Each)
    Regular price
    $1.25
    Sale price
    $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries 1 Pint
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli CROWNS 1LB
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccolini (Each)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussel Sprouts 1LB
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter- Salted 1LB
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter- UnSalted 1LB
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out