Collection: All Products

178 products
  • Cauliflower (Each)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery Root 1 LB
    Regular price
    $1.85
    Sale price
    $1.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery Sleeved (Each)
    Regular price
    $1.75
    Sale price
    $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheddar Cheese- 5LB Shredded
    Regular price
    $28.46
    Sale price
    $28.46
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chervil Herbs 4 oz
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chives Herbs 4 oz
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cilantro Herbs (Each)
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CLEMENTINE MANDARIN 5LB
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut (Each)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cole Slaw Mix Bag (Each) 5LB
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Collard Greens 1 LB
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn (Each)
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cream Cheese 3 LB
    Regular price
    $8.75
    Sale price
    $8.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (Each)
    Regular price
    $0.85
    Sale price
    $0.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber- Seedless (Each)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dairy Half and Half 1 QT
    Regular price
    $2.87
    Sale price
    $2.87
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dairy Heavy Cream 1 QT
    Regular price
    $5.67
    Sale price
    $5.67
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill Herbs 4 OZ
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Apples 1 LB
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Apricots 1 LB
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Blueberry 1 LB
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Cherry 1 LB
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Cranberry 1 LB
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Dates 1 LB
    Regular price
    $7.85
    Sale price
    $7.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Figs 1 LB
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Golden Raisins 1 LB
    Regular price
    $8.65
    Sale price
    $8.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (Each)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs 1 Dozen Carton
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Endive Belgium (Each)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel/Anise (each)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic (Peeled) 1 Gallon
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic 1LB
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out